fbpx

Marka Marrenon, to asortyment zarezerwowany dla tradycyjnego kanału dystrybucji. Ich wina znaleźć można wyłącznie w restauracjach i profesjonalnych sklepach winiarskich.

Motto winnicy brzmi „Pleasure by Nature” a ich portfolio to szeroki przekrój win od organicznych po musujące. To właśnie Marrenon odpowiedzialny jest za etykiety takie jak: Orca, Capella (Ventoux), Grand Marrenon czy kultowy już Gardarem.

Większość czasu producent poświęcił na zrozumienie i dogłębne poznanie swojego otoczenia, Terroir jest podstawą stylu Marrenona.
Wszystkie wina produkowane są w głębokim szacunku dla dziedzictwa i środowiska a sam producent swoje jakościowe podejście poświadcza zdobytymi, licznymi certyfikatami.
Proces ten widoczny jest nie tylko w samej winnicy ale i podczas winifikacji, którą z precyzją zegarmistrza dowodzi Philippe Tolleret.

Sama winnica położona jest w sercu regionalnego parku przyrody Luberon, rezerwatu biosfery uznanego przez UNESCO. Bogactwo i różnorodność gleb, wapienne piargi i okrągłe kamienie są idealną kolebką dla Syrah i Grenache – dwóch głównych odmian winorośli, oraz dla białego Vermentino, dumy domu.

La Cantina

Restauracja Śródziemnomorska
ul. Trzech Stawów 22, 40-289 Katowice
tel: +48 32 256 29 27
kom.: +48 502 310 179
e-mail: katowice@la-cantina.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 24:00 
Sobota - Niedziela
12:00 - 24.00